подарунковий сертифікат в квест Xroom Чернігів

День народження друга, Миколая, 14 лютого, так багато свят у кожного?

Даруйте близьким яскраві враження - даруєте квести! Відмінним варіантом на будь-яке свято буде подарунковий сертифікат в квест кімнату!

Сертифікат на квест - це чудова можливість подарувати незабутні враження і можливість стати головним героєм улюбленого фільму або книги. Нашим подарунковим сертифікатом Ви порадуєте не тільки одержувача привітання, а й себе, адже велика ймовірність, що саме Ви опинитеся з товаришем в одній команді, адже брати участь у квесті можна до 10 осіб! :)

Подарувати пригоду своєму другові з Xroom можна за кілька хвилин: виберіть номінал сертифіката, введіть свої контактні дані і чекайте на дзвінок. Подарунковий сертифікат на квест можна забрати на нашій локації або відправляємо Новою Поштою, також можна отримати в електронному вигляді на Email.

Вибирати квест і день гри для сертифіката самому не обов'язково - надайте це другу. Йому залишиться просто забронювати будь-який зручний сеанс і прийти на гру зі своєю командою.

Купити подарунковий сертифікат на квест можна у нас на сайті, а уточнити деталі і отримати консультацію у адміністратора. Термін дії подарункового сертифіката на квест - 3-6 місяців в залежності від регіону. Також ми можемо допомогти підібрати для вас цікаву квест кімнату, щоб день був незабутнім!

Замовлення сертифіката
Ваше ім'я
Введіть своє ім'я
Ваш телефон
Введіть свій телефон
Дякуємо за замовлення сертифікату
Корпоративним кліентам

Ми раді запропонувати в якості подарунка вашим співробітникам сертифікати «XROOM» за спеціальною ціною. Для оформлення замовлення і отримання пропозиції на замовлення від 10 сертифікатів напишіть на пошту xroom.dnepr@gmail.com з поміткою «Корпоративні подарунки» або зателефонуйте за номером 099 392-70-26, 063 439-71-26, 097 018-09-39,

Підтримка

З'явилися питання або складності при покупці або використанні сертифіката?

і служба підтримки «XROOM» допоможе вам знайти відповіді на будь-які питання.

Гарантія повернення грошей

Якщо в якомусь випадку послуга з не залежних від вас причин не була надана, або якість обслуговування вас не задовольнило, то ми виправимо цю неприємність або повернемо вам гроші!

Гарантія безпеки платежів

Ми гарантуємо конфіденційність ваших персональних даних та інформаційну безпеку.

При замовленні на нашому сайті всі надані дані не будуть отримані третіми особами без вашої згоди.

Будьте впевнені: ви заплатите рівно стільки, скільки вказано в вартості сертифіката.

Як купити сертифікат
  1. Ознайомтеся зі списком квестів, доступних для відвідування за сертифікатами «XROOM».
  2. Оберіть тип отримання сертифіката: на локації, через нову пошту або на email.
  3. Забронюйте номінал, оплатіть на карту або безпосередньо при отриманні.
  4. Отримайте подарунковий сертифікат на квест кімнату.

Зверніть увагу: Сертифікат розрахований на зазначену в ньому суму. У разі, якщо сертифікат не покриває вартість гри, різницю необхідно буде сплатити додатково на місці.

Як скористатися сертифікатом
  1. Власник сертифіката вибирає квест, дату та час гри, робить бронь через сайт або зателефонувавши нам. При бронюванні потрібно вказати номер сертифіката, щоб в разі доплати адміністратор розрахував необхідну суму.
  2. Чекаємо Вас за адресою заброньованого квесту.
  3. Надайте роздрукований сертифікат або назвіть номер сертифіката оператору, який зможе активувати ваш подарунок.
  4. Починайте свою пригоду!

Зверніть увагу: вартість заброньованої гри може відрізнятися від вартості сертифіката в меншу сторону. В такому випадку залишок коштів покупцеві або одержувачу подарункового сертифіката не повертається, а сертифікат вважається погашеним

підписатися на розсилку акційних листів
не частіше 1 разу на місяць
Email
Введите свой Email
Ви підписалися на розсилку Дякую