Франшиза мережі квест кімнат Xroom Чернігів

Актуальна інформація 2023: Ми робимо прибутковий бізнес з любов'ю і тільки якісним підходом до кожної дрібниці. Тому готові ділитися своїм досвідом відкриття і ведення успішних квест кімнат в Україні з потужним централізованим маркетингом, на умовах продажу франшизи. Маємо великі переваги та вигоди в порівнянні з іншими франчайзерами на ринку квестів. З питань співпраці та для більш детального розрахунку під ваш регіон - звертайтеся за телефонами: +380676275860 Петро, +380938180617 Кирило або на пошту xroom.partner@gmail.com.

Для тих, хто вперше стикається з таким бізнесом: квест-кімната - це тематична локація з однієї або декількох приміщень, при цьому кожна локація має свою тематику, свій інтер'єр і сценарій. Команді з 2-10 осіб потрібно розгадати головоломки, вирішити завдання, привести в дію механізми так, щоб встигнути вийти за 60 хвилин.

Квест є цікавим і перспективною справою для Вас і нас! XRoom є лідером за кількістю відвідувань за повною вартістю в Дніпрі та Чернігові. Купити франшизу квест кімнат і стати партнером Х Рум можна в будь-якому місті України та світу.

Окупність бізнесу за нашим досвідом від 1,5 до 24 місяців, такий великий розкид сильно залежить від кількості квестів на локації (бажано 3+ шт) і населення міста (ми не беремо в роботу міста менше ніж 200 000 жителів). Первинні вкладення - від $ 10 000. Наприклад, щоб побудувати локацію на 3 квести + зона відпочинку для святкувань днів народжень + вхідна група - необхідно інвестувати близько $25 000.

Перший (паушальний) внесок від $2000 до $8000 залежно від міста та конкуренції, роялті 10% від обороту. Розглядаємо варіант соінвестування.

Чому франшиза квест кімнат XRoom - гідний старт своєї справи

За перші 7 років роботи нас відвідали більше ніж 170 000 унікальних учасників, серед яких популярні спортсмени, музиканти та творчі особистості. Починати справу з підприємства, що має хорошу репутацію, сотні відгуків, тисячі задоволених клієнтів - перспективно і економічно виправдано. Ось чому в Дніпрі квест кімната Ікс Рум стала популярною дуже швидко - бездоганна репутація грає не останнє місце в прибутковості будь-якого бізнесу.

Наші досягнення - в простих цифрах і даних:

  • Ми зібрали більш 17000 письмових позитивних відгуків.
  • Середня оцінка на гугл картах 4,8 з 5.
  • Середня оцінка NPS нашими реальними гостями 9,36 по 10 бальній системі оцінювання? також ми збираємо ENPS від команди.
  • У нас є власна написана CRM система, вона дуже проста і зручна і багатофункціональна, вона зав'язана з IP телефонією і телеграм ботом, допомагає нам відстежувати і аналізувати сотні необхідних чинників поведінки клієнтів, аналізувати звіти в реальному часі і застосовувати цю інформацію в маркетингових цілях для підвищення % продажів і поверненні. Ми любимо коли LTV зростає )
  • Ми регулярно оновлюємо всі наші скрипти, рекламні матеріали, фото та відео матеріали, просуваємо сайт, проводимо офлайн і онлайн аудит існуючих локацій - щоб домогтися максимальної ефективності. Кожен маркетинговий канал налаштований і працює - щоб щодня клієнти були задоволені, а партнери раділи правильним довгостроковим інвестиціям.

На цей час відкрито вже 37 квестів (з яких 10 своїх та 27 франчайзі) у 3 містах України та будуються нові квест кімнати XRoom у Дніпрі та Чернігові та Одесі. Декілька кімнат у Маріуполі, Харкові та Львові було закрито під час Covid та війни, встигнувши окупити початкові вкладення (докладніше читайте у розділі "про нас"). Також ведемо переговори з ще деякими локаціями та містами та однією країною.

Торгова марка "Xroom" - офіційно зареєстрований бренд. Київ, Харків, Одеса, Полтава, Львів та інші великі міста України будуть раді відкриттю нових квест кімнат, які обіцяють цікавий, цивілізований і безпечне дозвілля для дорослих і підлітків. Наші квест кімнати працюють в таких містах України як Дніпро, Чернігів, Львів. Щоб стати власником цікавого і прибуткового напрямку - квесту, досить купити франшизу - і це стане гідним початком нової справи.

Наша франшиза-бізнес пережив дві кризи та війну

Якщо ви давно шукаєте для себе надійні напрямки роботи та перебирає десятки пропозицій, але нудні склади і виснажливі програми обліку - не для вас, зверніть увагу на індустрію розваг, як перспективну галузь, і франшизу, як зручну форму для стартапу.

Дарувати людям емоції і отримувати за це хороші гроші - ось справжнє щастя для просунутих організаторів. А щоб ваш стартап вийшов успішним, цікавим, що розвивається, не обов'язково починати з нуля - досить розібратися, що таке франшиза квест-кімнати, і купити цей напрямок роботи у досвідчених наставників.

Ми не залишаємо наших партнерів один на один з напрямком, а робимо все, щоб ваш бізнес квест-кімнат приносив дохід вам, а значить, був частиною нашого успіху.

З нашого боку виявляється безпосереднє сприяння у вирішенні всіх питань і нюансів з відкриття та ведення прибуткових квестів в реальності XRoom (Підбір приміщення - Споруда - Підбір персоналу і т. Д.).

Перед підписанням договору про франшизу надаємо звітність успішної роботи для підтвердження прибутковості бізнесу. Хочете побачити, як працює квест кімната зсередини? Хочете самостійно зрозуміти, що привертає в квестах тисячі дорослих і дітей? Приходьте в одну з наших локацій в Дніпрі, Чернігові, Львові та будь-яких інших містах - і станьте звичайним клієнтом. Спробуйте самостійно новий і захоплюючий вид розваги. Ми впевнені - вже скоро ви захочете стати співвласником цього захоплюючого і прибуткової справи.

А ми готові допомогти вам почати роботу максимально швидко і просто.

Як почати свій бізнес: франшиза квест-кімнати від досвідчених партнерів

Ми знаємо як зробити сильний коктейль і поділимося досвідом: високий рівень сервісу + якісний квест + потужний маркетинг. Робота за налагодженою схемою, вивірені маркетингові ходи, єдиний корпоративний стиль, стандарти обслуговування - все працює на те, щоб клієнти впізнавали нас в кожному місті. Ми любимо свою справу - і ви теж його обов'язково полюбите.

Інвестуйте в професіоналів своєї справи! З питань співпраці та для більш детального розрахунку під ваш регіон - звертайтеся за телефонами: +380676275860 Петро, +380938180617 Кирило або на пошту xroom.partner@gmail.com.

Попередня та більш повна інформація доступна по завантаженню в презентації: Завантажити

Більш детальна інформація про нашу команду і наші результати в розділі "про нас"

підписатися на розсилку акційних листів
не частіше 1 разу на місяць
Email
Введите свой Email
Ви підписалися на розсилку Дякую